Prison Break
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prison Break

Presli smo na drugi forum
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  ÒðàæèÒðàæè  Ðåãèñòðó¼ ñåÐåãèñòðó¼ ñå  ÏðèñòóïèÏðèñòóïè  

 

 Dana Garcia Intervju

Go down 
2 posters
ÀóòîðÏîðóêà
Wentworth Miller
Administrator
Administrator
Wentworth Miller


Áðî¼ ïîðóêà : 156
Age : 33
Iz: / From: : Zemun
Registration date : 25.04.2008

Dana Garcia Intervju Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Dana Garcia Intervju   Dana Garcia Intervju Icon_minitimeSun May 04, 2008 8:22 am

Ili Engleski:

Danay Garcia Interview!

Danay Garcia recently chatted with RELOAD Magazine about her background, her love of acting, and (of course) Prison Break!!

Danay chatted about her being picked for the role of Sofia for Prison Break Season 3. “Oh, it was very interesting,” she says. “I got a call from my manager that Prison Break is looking for new female actors. I got really excited because it’s a show that I really liked and I loved the idea that I might be able to be part of it. I went to 4 auditions. I worked really hard to make to make the character of Sofia very interesting.”

Danay also hopes that her character will be an integral one in Season 4. “The one thing about TV is that we don’t know what is going to happen until we get the script,” she relates. “The writers are very smart and they are as passionate as actors are. They are working really hard to keep making the story interesting and exciting. So let’s see what happens.”

And as for life after Prison Break? Danay hopes to get another great project, either in TV or Features.

Danay has definitely fought her way up to her current role. Before acting she was born and raised in Cuba. She just moved to the United States four years ago and learned English. “I am just a normal girl that loves to act and fight for her dreams and believes that I can make it happen. I am from Cuba, born and raised and I came to this country 4 years ago. I knew I was doing the right thing by following my dreams and I won’t stop. Before I started acting, I was a dancer. I danced ballet for 13 years. My life was around performing and making people believe a story thru dance and that was fun for me!!!!”

Danay is currently living in Los Angeles with her son. She is also in a relationship. “It feels great to come home and always feel loved. That always inspires me to achieve something in life.”

As for Danay’s ultimate role, she says that there isn’t a specific type that she wants to play. “It all depends on the script. I like the audience to see me the in a diverse range.”


Öèòàò :
Dana Garcia Razgovor! Dana Garcia nedavno imovina s PREKRCATI Spremište okolo njoj pozadina , njoj ljubav nad koji djeluje , pa ( naravno ) Zatvor Odmor!! Dana imovina okolo njoj bude ubran umjesto određeni član uloga nad Sofia umjesto Zatvor Odmor Godišnje doba 3. “Oh , to je vrlo zanimljiv ona kaže. “I dobiven jedan zvati iz moj upravnik taj Zatvor Odmor 3. lice od TO BE u prezentu handsome umjesto nov ženski glumac. JA dobiven stvarno uzbuđen zato it’s sličan taj JA stvarno voljen pa JA voljen određeni član ideja taj JA moć moći da bude dio nad to. JA je otišao za 4 ispit. JA izrađen stvarno tvrd da izvrši da izvrši određeni član karakter nad Sofia vrlo zanimljiv Dana isto izgledi taj njoj karakter će biti dobro fluent pojedinac unutra Godišnje doba 4. “The pojedinac stvar okolo TV- 3. lice od TO BE u prezentu taj nama don’t knotkle šta 3. lice od TO BE u prezentu lijeganje dogoditi se do nama dobiti otkaz original ona pripovedati. “The pisac biti vrlo pametan pa oni biti ace strastven ace glumac biti. Oni biti rad stvarno tvrd za držati pravljenje određeni član priča zanimljiv pa uzbudljiv. Na taj način let’s vidjeti šta dogoditi se Pa što se tiče život iza Zatvor Odmor? Dana izgledi za dobiti drugi velik nacrt , oba unutra TV- inače Izgled. Dana je jasno je borio njoj put spreman njoj trenutan uloga. Pre nego koji djeluje ona je rođen pa konveksan unutra Kuba. Ona pravedan otklonjen za određeni član Sjedinjenih Američkih Država četiri godina prije pa učen Engleski jezik. “I sam malkice normala djevojka taj željan ljubavi činiti pa boriti za njoj san pa verovati taj JA moći učiniti dogoditi se. JA sam iz Kuba , rođen pa konveksan pa JA je došao za današji država 4 godina prije. JA je znao JA je događaj određeni član pravo stvar kod sledeće moj san pa JA won’t prekid. Pre nego JA početi koji djeluje , JA je jedan plesač. JA ples balet umjesto 13 godina. Moj život je okolo predstavljanje pa pravljenje narod verovati jedan priča resa ples pa taj je zabava umjesto mene!!!! ” Dana 3. lice od TO BE u prezentu trenutno život unutra Los Angeles s njoj sin. Ona 3. lice od TO BE u prezentu isto unutra jedan srodstvo. “It oset velik za dogoditi se dom pa uvijek oset voljen. Taj uvijek udisati mene za postići nešto unutra život Što se tiče Dana konačan uloga , ona kaže taj onde isn’t jedan specifičan tip taj ona oskudica za igra. “It svi ovisiti na temelju svet pismo. JA sličan određeni član publika za vidjeti mene određeni član unutra jedan različit lanac

Prevodilac: http://www.nostalgija.com/zabava/prevodilac.php Wink
Íàçàä íà âðõ Go down
https://prisonnbreakk.forumsc.net
AstralliS
Administrator
Administrator
AstralliS


Áðî¼ ïîðóêà : 858
Age : 38
Iz: / From: : Surdulica, Serbia
Registration date : 25.04.2008

Dana Garcia Intervju Empty
ÏîðóêàÍàñëîâ: Re: Dana Garcia Intervju   Dana Garcia Intervju Icon_minitimeSun May 04, 2008 2:47 pm

Taj online prevodilac nije ok, iz razloga što svaku reč prevodi pojedinačno.
Íàçàä íà âðõ Go down
http://www.astrallis.co.nr
 
Dana Garcia Intervju
Íàçàä íà âðõ 
Ñòðàíà 1 of 1
 Similar topics
-
» Kratak intervju sa Jodi

Permissions in this forum:Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó
Prison Break :: Prison Break :: Vesti-
Ñêî÷è íà: